Rady na to, jak...?
Pokud si s něčím na internetu nevíte rady, jste tu na správném místě.

Jak na to


Kontakt

bud@vbaliku.cz

 

 


Jak zpeněžit Vaše stránky


Buy and Sell text links


Vydělejte na PageRanku stránek
- Pokud vlastníte jakékoliv webové stránky, blogy, které mají PageRank alespoň 1, můžete na nich snadno vydělat pomocí prodeje zpětných odkazů. Vypadá to, že tato forma prodeje je ještě lepší, než Google AdSense a navíc nezaplácáte stránku velkou barevnou reklamou.
- Peníze posílají na PayPal a to automaticky pravidelně každý měsíc.

- Zde si můžete změřit PageGank Vaší stránky pagerank.yuhu.cz

- Každý někdy na Internetu začínal a mnoho z nás má i vlastní internetové stránky. Až už jde o blog, stránku třídy, nebo nějakou fanouškovskou page pro hru. V tomto případě vůbec nejde o to, jestli má validní kód, jakým jazykem se píše a jak vypadá po grafické stránce. Jde o to, že na GPR (Google PageRank - číslo 1-10 vyjadřující důležitost / hodnotu vašich stránek - některé stránky GPR nemají).

Našel jsem jednou systém backlinks.com, který prodává zpětné odkazy. Zaregistroval jsem se na něm jako Publisher (ten co nabízí místo na stránkách), a umístil jsem jednoduchý kód na stránky. Docela mě překvapilo, když jsem po týdnu kouknul na statistiky a našel tam dvojcifernou sumu v dolarech.

Koukal jsem dál, jak to tady lidem funguje a jaké mají zkušenosti. Jeden blogger na pouze starých 21 stránkách za 25 dnů našel na svém PayPal účtu 186 dolarů (bylo to minulý měsíc) což je cca 3500 kč / měsíc. Druhý měl na 2 nových webech za měsíc 66 dolarů. Trochu se divím, že se zde o této službě neví

- Reklama na stránce vypadá jako obyčejný textový odkaz (1-2 slova). Navíc je v tabulce a bez nutnosti změny kódu se dá upravovat v administraci webu. Barva textu, pozadí, orámování, počet sloupců (1-3), zarovnání. Kód lze vygenerovat pro PHP, ASP, ASP.NET, Perl a WordPres blog. Opravdu mě mile překvapilo, že na obyčejném zpětném odkazu se dá takto vydělat - nejedná se o žádný velký flashový reklamaní baner na casion, sex nebo viagru, nezabírá 2/3 obrazovky a není agresivní. Navíc, pokud by vám to vadilo, tak si lze vybrat kategorie, od kterých nechcete reklamu (třeba Adult sekce).

Kolik se platí za odkaz:
- PageRank (PR) 1 homepage $.50 , subpage $.50
- PageRank (PR) 2 homepage $1 , subpage $1
- PageRank (PR) 3 homepage $2 , subpage $1.50
- PageRank (PR) 4 homepage $3 , subpage $2
- PageRank (PR) 5 homepage $4.50 , subpage $3.50
- PageRank (PR) 6 homepage $12.50 , subpage $10
- PageRank (PR) 7 homepage $30 , subpage $25
- PageRank (PR) 8 homepage $75 , subpage $50

- Při použítí 3 sloupců máte na jeden kód místo pro 3x3. Čili nejde o to, že by jedna stránka s PR 3 byla za $2 , ale klidně za 9x$2 = $18

Postup pro registraci:
1) Jít na backlinks.com a registrovat se v "Sell Text Links"
2) Přidat stránku (Add link page)
3) Ověřit stránku (Validate link) - link pod odkazem na vaší stránku
4) Vygenerovat si kód (Install code) a umístit jej na stránku - klidně někam dolů
5) Případně doeditovat barvičky a velikost (Customize links block)


11.02.2009 15:48:51 | stálý odkaz

<< úvod
optimalizace PageRank.cz
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se